کد خبر:199493
پ

آئین افتتاح ساختمان جدید کانون بسیج هنرمندان شهرستان آران و بیدگل

همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس؛ ساختمان جدید کانون بسیج هنرمندان شهرستان آران و بیدگل طی آئینی با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد.

به گزارش آران و بیدگل نیوز، سعید ضابطی همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس از افتتاح ساختمان جدید کانون بسیج هنرمندان شهرستان خبر داد و گفت: این آئین با حضور فرماندار، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه، نماینده امام جمعه، جمعی از هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر در ساختمان جدید واقع در ضلع غربی آستان مقدس امامزاده محمد هلال بن علی(ع) برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل اضافه کرد: با رایزنی هایی که با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صورت گرفت و با لطف و عنایتی که نسبت به فعالیت های فرهنگی هنری داشتند بنا به پیشنهاد این اداره مبنی بر واگذاری یک ساختمان به این کانون همچنین با تلاش مسئول بسیج هنرمندان شهرستان موافقت شد و نهایتأ ساختمان مزبور جهت فعالیت های هنرمندان بسیجی شهرستان در اختیار کانون بسیج هنرمندان قرار داده شد.

ضابطی تصریح کرد: اقشار مختلف بسیج، انجمن های ادبی، انجمن های عکس، نمایش، خوشنویسی، گروه های نمایشی، جلسات نقد و بررسی کتاب و سایر تشکل های هنری که به نوعی با بسیج در ارتباط هستند و تمامی اهالی فرهنگ و هنر که به نوعی عضو کانون بسیج هنرمندان هستند و در رشته های مختلف هنری فعالیت می کنند می توانند بمنظور برنامه ریزی و نشست های تخصصی از این فرصت و فضا بهره مند شوند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ابراز امیدواری کرد: در اولین نشست با سرگروه های جامعه بسیج هنرمندان در این ساختمان نسبت به سیاستگذاری جدید و راهبردهای عملیاتی مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با کانون بسیج هنرمندان در خصوص چگونگی انجام برنامه های فرهنگی و هنری در این مرکز برنامه ریزی شود.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید