کد خبر:13406
پ

آیین نکوداشت بانوی قرآنی در شهرستان آران و بیدگل برگزارشد+گزارش تصویری

مراسم تجلیل از چهل سال خدمات انقلابی بانوی قرآنی، بانو سلطانی فر، مدیر موسسه فرهنگی قرآنی جامعه بیت الزهرا آران و بیدگل در کانون شهید عربیان برگزار شد.

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir )، مراسم تجلیل از چهار دهه خدمات، مجاهدت و تلاش های خالصانه، انقلابی و صادقانه بانوی پیشکسوت ، طیبه سلطانی فر، مدیر موسسه فرهنگی قرآنی جامعه بیت الزهرا آران و بیدگل با حضور نماینده مردم کاشان و آران وبیدگل در مجلس شورای اسلامی، دکترساداتی نژاد، ریاست اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل دکتر میثم نمکی، ریاست سازمان تبلیغات اسلامی حجه الاسلام مردان، نمایندگان و مدیران ادارات و موسسات قرآنی، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر کاشان و آران و بیدگل، برگزار شد.
در این مراسم که مزین به قدوم سبز خانواده های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان و خانواده شهید مدافع حرم سردار زاهدی بود، از پدران شهید طاهایی و مصطفوی توسط نماینده محترم شهرستان تجلیل شد.
طیبه سلطانی فر، مدیر موسسه فرهنگی قرآنی بیت الزهرا(س)، حدود چهل سال است که مجاهدان در راه آموزش، نشر، توسعه قرآن با توسل به اهل البیت علیه السلام در منطقه کاشان و آران و بیدگل شاگردانی تربیت نموده است که در راستای تعمیق و توسعه باورهای دینی مبتنی بر تعالیم حیات بخش قرآن کریم به عنوان عنصرمقابله با تهدیدهای فکری فرهنگی در تمامی صحنه ها حضور جدی داشته اند.

مراسم فوق به همت ستاد برگزاری مراسم موسسه فرهنگی قرآنی بیت الزهرا، اموربانوان دفترنماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاداسلامی، فرمانداری و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار گردید.

کلیدواژه : کد خبر: ۱۱۰۴۴
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید