کد خبر:199163
پ
در قالب طرح «قربانی محرم» صورت گرفت؛

اجرای طرح کمک مؤمنانه معیشتی به آسیب دیدگان کرونا و نیازمندان کانون های فرهنگی هنری شهرستان آران و بیدگل

بیش از۵۰۰ کیلو گوشت در قالب طرح «قربانی محرم»؛ بین آسیب دیدگان کرونا و نیازمندان اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان آران و بیدگل توزیع شد.

به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، سعید ضابطی همزمان با دهه دوم محرم از طرح «قربانی محرم» خبر داد و گفت: با اجرای طرح کمک مؤمنانه معیشتی بیش  از ۵۰۰ کیلو گوشت بین آسیب دیدگان کرونا و نیازمندان اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد هر ۴ شهر و روستای تابعه شهرستان آران و بیدگل توزیع شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه کمک به محرومان می تواند روح را صیقل و به انسان آرامش دهد اظهار داشت: این طرح با مشارکت برنامه «سمت خدا»، «مؤسسه فرهنگی حضرت خدیجه(س)» و «ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان» با محوریت این اداره و مدیر مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان در دهه دوم محرم الحرام اجرا شد.

سعید ضابطی اضافه کرد: در این طرح بالغ بر ۵۰۰کیلو گوشت، به ارزش ۹۰۰میلیون ریال با بسته بندی های بهداشتی و با رعایت پروتکلها در قالب طرح قربانی محرم سال۱۴۰۰ توزیع شد.

ضابطی خاطرنشان کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان در طول ایام شیوع بیماری کرونا خدمات ارزنده ای در راستای مسئولیت اجتماعی خود ارائه کرده که برپایی ایستگاه سلامت، گندزدایی و ضدعفونی معابر، خیابان ها و منازل، توزیع بسته های معیشتی، بهداشتی و ضدعفونی کننده و اهدای کمک های نقدی از جمله این خدمات بوده است و امید است این همکاری در طول سال ادامه داشته باشد.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید