کد خبر:198904
پ

اعضای هیات رییسه شورای شهر آران و بیدگل انتخاب شدند

اعضای هیات رییسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر آران و بیدگل روز پنجشنبه همزمان با برگزاری آیین تحلیف انتخاب شدند و بر این پایه، عبدالله بابازاده به عنوان رییس شورا معرفی شد.

به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از ایرنا، پس از رای‌گیری اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل برای انتخاب اعضای هیات رییسه، محمد بلالی نایب‌ رییسی این شورا را بر عهده گرفت.

همچنین محسن رمضانی به عنوان منشی اول، عباس علیزاده به عنوان منشی دوم و حسین ناظمی به عنوان خزانه‌دار ششمین دوره شورای اسلامی شهر آران و بیدگل انتخاب شدند.

با رای اعضای ششمین دوره شورای اسلامی آران و بیدگل، محمدحسین فائض‌پور به عنوان سرپرست شهرداری آران و بیدگل انتخاب شد.

در آیین تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر کاشان، هفت عضو این شورا سوگندنامه قرائت شد.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری و میاندوره‌ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۸ خرداد ماه برگزار شد.

در این انتخابات رضا چاقیان آرانی پنج هزار و ۳۲۲ رای، عباسعلی دهقانی آرانی چهار هزار و ۹۵۹  رای، حسین ناظمی بیدگلی ۴ هزار و ۸۴۲ رای، عبدالله بابازاده آرانی چهار هزار و ۷۳۳ رای، عباس علیزاده آرانی چهار هزار و ۵۱۹ رای، محسن رمضانی بیدگلی چهار هزار و ۳۱۹ رای و محمد بلالی بیدگلی چهار هزار و ۱۹ رای به ترتیب با کسب بیشترین رای به عنوان عضو شورای اسلامی شهر آران و بیدگل انتخاب شدند.

شورای اسلامی شهر آران و بیدگل هفت عضو دارد.

آران و بیدگل با جمعیت افزون بر ۱۰۳ هزار نفر در فاصله ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید