کد خبر:47226
پ

امام جمعه و فرماندار آران و بيدگل با خانواده شهيد عرصه مبارزه با مواد مخدر ديدار نمودند

امام جمعه و فرماندار آران و بيدگل،و جمعي از مسئولان با خانواده سردار شهيد محمد جندقيان ديدار نمودند.

به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل”ای بی نیوز” به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ،همزمان با گراميداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، امام جمعه و فرماندار آران و بيدگل،اعضاي شوراي تامين و جمعي از مسئولان ادارات شهرستان با خانواده سردار شهيد محمد جندقيان،شهيد عرصه مبارزه با مواد مخدر ديدار نمودند.

امام جمعه آران و بيدگل در اين ديدار ضمن تجديد ميثاق مجدد با شهيدان اظهار داشت: سردار شهيد جندقيان كه در راه مبارزه با مواد مخدر به درجه رفيع شهادت نائل آمدند به حق از افتخارات اين شهرستان است.
آيت الله« سيد محمد موسوي»، سردار شهيد جندقيان را الگويي در فضايل اخلاقي ،ميدان جهاد و اخلاص در عمل ذكر و خاطرنشان كرد:اين شهيد والامقام در دو جبهه مشغول پاسداري از دين و ارزشهاي اسلامي بود و خداوند او را پذيرفت و آنچه كه لايق او بود يعني مقام شهادت و قرب الهي ،بالاترين مقام را براي اين انسان مجاهد رقم زد.

وي با اشاره به تعبير سردار سليماني كه از اين شهيد ،به عنوان شمشير برنده سپاه ياد مي كند افزود: برگزاري كنگره اي به نام اين شهيد در شهرستان مي تواند هم در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت وهم در شناساندن ويژگيها و فضايل اين شهيد موثر باشد.
 فرماندار آران و بيدگل نيز در اين ديدار با تاكيد بر اينكه ياد و پاسداشت شهدا اشاعه ارزشهاي ايثار در جامعه است اظهار نمود:امنيتي كه ما امروز در جامعه شاهد هستيم حاصل رشادتها و شهامتهاي اين شهداي والامقام ميهن اسلامي است.
«ابوالفضل معيني نژاد» تجليل از خانواده هاي شهدا به ويژه شهداي عرصه مبارزه با مواد مخدر را ضروري عنوان نمود و افزود: شهداي انقلاب اسلامي براي حفظ ارزشها و آرمانهاي نظام مقدس جانفشاني نمودند و پاسداشت اين شهداي ولامقام وظيفه اي مهم براي آحاد جامعه بخصوص مسئولان است.

گفتني است در پايان اين ديدار با تقديم لوح سپاس و هدايايي به رسم يادبود از اين خانواده شهيد تجليل و قدرداني شد.
  لازم به ذكر است سردار شهيد جندقيان در سال۱۳۷۳ در عمليات بزرگي در شرق كشور در مبارزه با اشرار و قاچاقچيان مواد مخدر به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

کلیدواژه : کد خبر: ۵۱۸۹
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید