کد خبر:199513
پ

امنیت ایران در منطقه زبانزد است

امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به جایگاه قدرتمند ایران در جهان گفت: کشورمان دارای بالاترین امنیت در منطقه و جهان و از این نظر زبانزد است.

به گزارش آران و بیدگل نیوز، حجت‌الاسلام ابوالفضل سلیمانی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته آران و بیدگل با اشاره به فرمایش‌های رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر اینکه امنیت کنونی ما اجاره ای نیست، افزود: مردم ایران باید قدردان این امنیت باشند، چرا که برای حفظ آن خون‌های پاکی دادیم تا به امنیت و خودباوری رسیدیم.

 

وی ادامه داد: اکنون امنیت بیشتر کشورهای مدعی در جهان اجاره‌ای است و دیدیم که کشور افغانستان در سایه این امنیت اجاره ای طی کمتر از یک ماه توسط طالبان سقوط کرد.

 

وی گفت: رییسان جمهوری کشورهای همسایه از جمله ترکیه و آذربایجان بدانند که با اتکا به استکبار و امنیت اجاره‌ای به جایی نمی رسند، همگان دیدند که یک کودتا در ترکیه موجب فرار رهبران آن کشور شد.

 

امام جمعه آران و بیدگل با یادآوری روی کار آمدن دولت سیزدهم و امیدآفرینی در جامعه گفت: سفرهای استانی رییس جمهوری، حضور در بین مردم و بررسی مشکل‌ها جای تقدیر دارد.

 

وی افزود: از رییس جمهوری درخواست می‌شود پس از سفرهای استانی پیگیر اجرای مصوبه‌ها باشد تا امیدآفرینی در بین مردم روز به روز تداوم و افزایش یابد.

 

حجت‌الاسلام سلیمانی با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت کنونی کشور مرهون تلاش‌های این نیرو در کنار سایر نهادهای امنیتی و اطلاعاتی کشور است.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید