کد خبر:195572
پ

اهدای ۸ کپسول اکسیژن ارتش به بیمارستان سیدالشهدا(ع) آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir )  به نقل از شبستان، شکرالله نصیری گفت: تعداد ۸ کپسول اکسیژن به ارزش ۱۵۰میلیون ریال توسط گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی به بیمارستان سیدالشهداء (ع) آران و بیدگل اهدا شد. فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبرایی نزاجا افزود: این کپسول ها در […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir )  به نقل از شبستان، شکرالله نصیری گفت: تعداد ۸ کپسول اکسیژن به ارزش ۱۵۰میلیون ریال توسط گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی به بیمارستان سیدالشهداء (ع) آران و بیدگل اهدا شد.

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبرایی نزاجا افزود: این کپسول ها در راستای مقابله با ویروس کرونا و تشکیل قرارگاه پدافند زیستی در این گروه و با توجه به نیاز بیمارستان سیدالشهدا(ع) جهت مداوای بیماران کرونایی به این مرکز درمانی اهدا شده است.

سرهنگ نصیری از حضور ارتش جمهوری اسلامی ایران و گروه۸۴۰ موشکی نزاجا در کنار مردم تا ریشه کن شدن این ویروس خبر داد و افزود: کارکنان این گروه به همراه تجهیزات تخصصی جنگ نوین و همچنین کادر درمانی و پزشکی خود در خدمت مردم شریف و خونگرم شهرستان آران و بیدگل و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان هستند.

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبرایی نزاجا خاطر نشان کرد: ضدعفونی و محلول پاشی میادین و معابر شهری و اماکن عمومی به ویژه پمپ بنزین ها به صورت مستمر و انجام تست غربال گری و پایش سلامت شهروندان با دستگاه تب سنج از دیگر فعالیت های این گروه در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در طول چند هفته اخیر است.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید