کد خبر:79125
پ

اولین دبیرستان غیردولتی دخترانه در سطح شهرستان آران و بیدگل

بالاترین درصد قبولی دانش آموزان این دبیرستان در رشته های پزشکی،داروسازی،دندانپزشکی،شیمی،پرستاری،ریاضی،مهندسی در کنکور سراسری در سالهای اخیر بوده است.

در یک روز گرم تابستان به اولین و تنها دبیرستان غیردولتی دخترانه در سطح شهرستان آران و بیدگل سری زدیم و درباره خدمات این دبیرستان سوالاتی را از مدیران این دبیرستان (سرکار خانم حاجی زاده و پاسبان زاده)جویا شدیم .

 لطفا بفرماییدخدمات آموزشی که شما در این دبیرستان ارائه می دهید شامل چه مواردی است؟
به نام خدا 
با توجه به اینکه این دبیرستان تنها دبیرستان غیر دولتی دخترانه در شهرستان می باشد سعی نمودیم تا از مجربترین دبیران منطقه آران و بیدگل و کاشان استفاده کنیم .
همچنین حل تست های طبقه بندی شده،برگزاری کلاسهای فوق برنامه هفتگی در طول سال تحصیلی، برگزاری آزمون های گزینه دو نیز از اقدامات دیگر این دبیرستان می باشد.

 
یکی از مشکلات دانش آموزان جهت شرکت در کنکورها ،برگزاری کلاسهای رفع اشکال می باشد که خیلی از دانشجویان به کاشان مراجعه می نمایند در این زمینه برنامه ای هم دارید؟
بله ما علاوه بر برگزاری کلاسهای رفع اشکال در قبل از امتحان ،برگزاری همایش های آموزشی،و تکنیک های خاص آموزش توسط بهترین دبیران منطقه را در یک فضای مناسب آموزشی برنامه ریزی نموده ایم .  
علاوه بر موارد فوق،کلاسهای تابستانی ویژه  دانش آموزان ورودی جدید و قدیم، برگزاری دوره مشاوره ای تخصصی با اولیاء و دانش آموزان
ارائه مشاوره به اولیا توسط مشاور و نشست اولیاء با دبیران در طول سال تحصیلی را دستور کار این دبیرستان قرار داده ایم.
بیشترین قبولی شما در کنکور سراسری در چه رشته هایی بوده است؟
بالاترین درصد قبولی دانش آموزان این دبیرستان در رشته های پزشکی،داروسازی،دندانپزشکی،شیمی،پرستاری،ریاضی،مهندسی در کنکور سراسری در سالهای اخیر بوده است.
 
سال ۸۶-۸۷
زهرا دهقانی مهندسی برق-مهسا محبوبی:مهندسی معماری-ریحانه مرنجیان:مهندسی معماری و فهیمه نبوی زاده:کارشناسی فیزیک
سال ۸۸-۸۹
ساره سکوت:پزشکی-فهیمه فیاضی:داروسازی-مریم حاجی جمالی:پزشکی-سارا سعادتدار:پرتو درمانی-حنانه  مروانی:هوشبری-زهرا ارشدی:پرستاری-مریم زارع مقدم:علوم آزمایشگاهی
سال ۸۹-۹۰
ریحانه دولت آبادی:دندانپزشکی-منیره عباس زاده:مامایی-سمیرا معتمد نژاد:مهندسی شیمی کاشان-فاطمه عنایتی:مهندسی منابع طبیعی-نرجس زارعی:مهندسی منابع طبیعی-فاطمه جلوداریان:کارشناس تربیت معلم قم-مریم ستوده مهر:کارشناسی بهداشت-الهام جباریان:هوشبری
سال۹۰-۹۱
مریم حفیظیان:پزشکی-نفیسه همائی پور :مامائی بهاره مهتری:مهندسی برق-فاطمه خانی:مهندسی برق فاطمه نوروزی :مهندسی شیمی-فاطمه کرباسی:مهندسی شیمی-شیرین بصره:کارشناس ریاضی-فاطمه معبدی:کارشناسی ریاضی
 
 

 
عملکرد این دبیرستان را چگونه ارزیابی می کنید؟
عملکرد ما نتایجی است که دانش آموزان این دبیرستان در ۷ سال گذشته کسب نموده اند. 
کسب رتبه های برتر در کنکور و بالاترین درصد قبولی در منطقه شهرستان کاشان در چندسال اخیر با توجه به تعداد داوطلب کنکور، کسب رتبه های اول و دوم در آزمون های پیشرفت تحصیلی در منطقه،و  کسب نمرات برتر در امتحانات نهایی سال سوم و چهارم از افتخارات ماست.
آیا با این سابقه آموزشی نیازی به ثبت نام دانشجویان در مدارس کاشان وجود دارد؟
خوشبختانه در این دبیرستان تمامی امکانات اموزشی و علمی فراهم است ، بهترین اساتید آران وبیدگل که در همان دبیرستانهای کاشان تدریس می نمایند در اینجا نیز تدریس دارند و به هیچ عنوان نیازی نیست که دانش آموزان به کاشان مراجعه نمایند و می توانند با ثبت نام در این مرکز با آرامش خاطر آینده روشن خود را رقم یزنند.
 
 
آیا برنامه های جنبی نیز در کنار تحصیل وجود دارد؟
 
بله برگزاری مراسم در اعیاد مذهبی و…برگزاری مراسم دعای عاشورا در نمازخانه دبیرستان و همچنین برگزاری اردوهای متنوع از برنامه های فرهنگی و جنبی ما می باشد.
آیا ثبت نام در این دبیرستان دارای شرایط خاصی است؟
بله چند شرط وجود دارد
۱-دانش آموز مجرد باشد
۲-انضباط
۳-دارای معدل بالا باشد.
دانش آموزان برای ثبت نام باید به کجا مراجعه نمایند؟
دانش آموزان جهت ثبت نام می توانند به آدرس آران و بیدگل-خیابان جمهوری-بهار نهم مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن ۵۴۷۵۵۰۵۳ تماس حاصل نمایند.
 
 
 
و کلام آخر:

تفاوت برنده و بازنده در عمل و بی عملی است
کسی که انضباط اندیشیدن دارد هرکاری را بهتر انجام میدهد.
فرهنگ یک انتخاب درست یک پیروزی

کلیدواژه : کد خبر: ۲۶۶۲
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید