کد خبر:13403
پ

اولین دوره المپیاد فرهنگی، ورزشی بانوان محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل برگزار می‌شود

المپیاد فرهنگی، ورزشی بانوان محله عباس آباد، برای اولین بار در یک محله در شهرستان و در روزهای آخر تعطیلات نوروز ۹۸ به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد.

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir )، مسئول کمیته بانوان شورایاری و مدیریت محله عباس آباد در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص برگزاری این المپیاد و جزئیات آن اظهار داشت: این المپیاد برای اولین بار در یک محله در شهرستان ، و در روزهای آخر تعطیلات نوروز ۹۸ در سالن ورزشی کوثر، واقع در خیابان امام رضا (ع)  و به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد.
وجیهه خانم صادقی در مورد شرایط اختصاصی شرکت کنندگان در این المپیاد گفت: شرایط عمومی شرکت در این دوره شامل کلیه زنان و دختران خانه دار،شاغل، دانشجو و دانش آموز عباس آبادی یا ساکن عباس آباد مجازند در این رقابت ورزشی شرکت نمایند.
دبیر برگزاری این المپیاد ورزشی درمورد رشته‌های ورزشی این دوره از رقابت‌ها گفت: ۱۲ رشته ورزشی برنامه ریزی شده است و ورزش های در نظر گرفته شده تماما انفرادی و افراد مبتدی در تمام سنین هم توانایی انجام آن را دارند.
صادقی هدف از برگزاری این المپیاد را بستر سازی ایمن به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در بین بانوان عنوان کرد و افزود: شناسایی استعدادهای ورزشی نهفته در بانوان محله، افزایش انگیزه و اعتماد به نفس در بین بانوان جهت مشارکت حداکثری در فعالیت های اجتماعی، نهادینه سازی ورزش در خانواده ها به عنوان اولین پایگاه اجتماعی و غنی سازی و کیفیت بخشی اوقات فراغت در راستای ارتقای سطح سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات می باشد.
وی در مورد برنامه این رقابت‌ها هم اظهار داشت: مراسم افتتاحیه و اختتامیه ویژه ای را برای این المپیاد برنامه ریزی نموده ایم که در نوع خود کم نظیر خواهد بود.
صادقی در پایان با اشاره به وضعیت برگزاری رقابت‌ها در دوره‌های بعدی گفت: در صورتیکه برگزاری این المپیاد رضایت‌بخش باشد، تلاش خواهیم کرد تا به صورت سالیانه برگزار نماییم.
یادآور می شود: محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل به عنوان اولین و تنها محله ای است که پروژه شورایاری و مدیریت محله را در سطح استان اصفهان با همکاری شهرداری ناحیه ۱ کلید زده است و قرار است طی پروژه «عباس آباد ۱۴۰۶» در طی ۱۰ سال بیش از ۱۵۰ پروژه عمرانی،فرهنگی،ورزشی،سلامت و مبلمان شهری را از طریق شورایاری و مشارکت مردم محله عباس آباد در محله عباس آباد اجرا نماید و پروژه برگزاری اولین المپیاد فرهنگی ، ورزشی بانوان سیزدهمین پروژه طرح عباس آباد ۱۴۰۶ می باشد.
اولین دوره المپیاد فرهنگی، ورزشی بانوان محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل برگزار می‌شود
کلیدواژه : کد خبر: ۱۱۰۴۷
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • arani ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۷ ق٫ظ
    0 0

    بايد بجاي اين كارها به فكر سيل هم در محله عباس آباد باشيد همه آنجا مسير سيل بوده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید