کد خبر:79494
پ

اولین مدرسه والیبال استان اصفهان در آران وبیدگل راه اندازی می شود

بعد از پیروزی غرور آفرین تیم ملی والیبال در سری مسابقات لیگ جهانی در برابر تیم قدرتمند برزیل به درخواست کاربران “ای بی نیوز” گفتگوی تلفنی با حمید آرایش ،مجری ،گزارشگر و کارشناس والیبال کشور داشتیم که تقدیم می گردد.

بعد از پیروزی غرور آفرین تیم ملی والیبال در سری مسابقات لیگ جهانی در برابر تیم قدرتمند برزیل به درخواست کاربران “ای بی نیوز” گفتگوی تلفنی با حمید آرایش ارانی مجری ، گزارشگر و کارشناس والیبال کشور داشتیم.آرایش که تازه از استودیوی شبکه ۳ برگشته بود با خوشرویی ما را پذیرفت که ماحصل این گفتگو را تقدیم می نماییم.

حمید آرایش متولد ۱۳۶۲ در آران وبیدگل ،از سال ۷۸ والیبال را از آران وبیدگل آغاز و در تیم های منتخب آران وبیدگل ،کاشان،و در رده سنی مختلف در تیم منتخب اصفهان،تیم دانشگاه آزاد ایران، صنام تهران ، اتکا و هسا اصفهان ادامه داد و یک دوره نیز به تیم ملی دانشجویان کشور دعوت شد و به عنوان داور بین المللی کاندیدا در سال ۲۰۱۴ به فدراسیون بین المللی (fivb) معرفی شد.

وی در سال ۸۵ به درخواست تهیه کننده برنامه تلویزیونی توپ و تور به شبکه ۳ دعوت شد و از بین ۲۸ نفر به عنوان نفر اول کار گزارشگری انتخاب گردید.

وی در سال ۸۶ اولین برنامه گزارشگری خود را که بین تیم های والیبال استیل آذین و بانک صادرات برگزار شد را اجرا نمود.

او به دلیل تسلط،فن بیان و اجرای عالی در برنامه های گوی و میدان شبکه جام جم،صبح بخیرشبکه ۱،نردبان شبکه تهران،آیتم های هفته به هفته،توپ و تور ،شور جوانی ، به اجرای برنامه پرداخت و در این میان نیز همکاری خود را دوست صمیمی اش ، عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ آغاز کرد.

حمید آرایش، روزها مشغول تحصیل در رشته شهرسازی در مقطع کارشناسی ارشد بوده و  در بنیاد مسکن تهران مشغول به کار می باشد.

 حمید آرایش، کارشناس والیبال در گفتگوی اختصاصی با «پرتال خبری آران وبیدگل»اظهار داشت: بزودی اولین مدرسه والیبال در آران وبیدگل راه اندازی می شود.

این کارشناس ورزشی تلویزیون درباره پیروزی اخیر تیم ملی والیبال ایران گفت: تیم ملی کشورمان در بازی برابر ایتالیا دچار آشفتگی بود و با توجه به اینکه آقای کواچ ،ده روز بود که تیم را تحویل گرفته بود با شرایط ویژه ای همراه بود که بچه ها در بازی برزیل از تکنیک فردی خود در قالب تاکتیک تیمی بهره جسته و موفق به این کار مهم شدند.

آرایش درباره عملکرد کواچ ،مربی صربستانی تیم والیبال کشورمان اظهار داشت: این مربی از لحاظ رزومه در سطح پرکارترین بازیکن جهان و حضور ایشان در لیگ معتبر ایتالیا ،یکی از معتبرترین لیگهای جهان بوده است و با ۳۵۰ بازی ملی و دو دوره کاپیتانی تیم ملی صربستان (یوگسلاوی سابق) و مدال طلا و نقره المپیک را در کارنامه خود دارد.

وی تصریح کرد:این مربی دارای دقت بسیار بالایی است و برای ایشان جزئیات بسیار مهم است و از موارد کوچک چشم پوشی نمی کند .

این کارشناس والیبال افزود:البته ما این روحیه خودباوری را مدیون خولیو ولاسکو مربی سابق تیم هستیم.

آرایش درباره وضعیت والیبال استان اصفهان و آران وبیدگل گفت:والیبال استان قبلا دارای عدم ثبات مدیریتی بوده که با حضور رییس جدید و نایب رییس ایشان آقای رجالی که از مربیان بین المللی کشور می باشد آینده ای درخشان در انتظار والیبال استان خواهد بود و انشالله با برنامه ریزی مدون و با توجه به پتانسیل های باشگاهی می توان استان اصفهان را یکی از قطب های والیبال کشور در آینده نه چندان دور متصور بود.
وی همچنین افزود:  بزودی اولین مدرسه والیبال و کانون استعدادیابی استان اصفهان در آران وبیدگل راه اندازی و بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

کلیدواژه : کد خبر: ۲۶۶۶
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید