کد خبر:200310
پ

بازرسی از نانوایی‌های آران و بیدگل تشدید می‌شود

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل ارتقاء کیفیت و بهداشت نان را از مطالبات مردم دانست و گفت: بازرسی از نانوایی‌های آران و بیدگل تشدید می‌شود.

به گزارش آران و بیدگل نیوز، علی اکبر رضایی در جمع نانوایان شهرستان آران و بیدگل در محل ساختمان اتاق اصناف اظهار داشت: با وجود آنکه نانوایان زحمات زیادی را متقبل می‌شوند اما برخی واحدهای صنفی تخلف می‌کنند و از این رو با نانوایان متخلف با قاطعیت برخورد می‌شود.

وی نان را کالای مصرفی مهم در سفره خانوارها در شهرستان آران و بیدگل نام برد و افزود: آرد، امانت دولت در دست نانوایان این شهرستان است و نانوایان باید برای پخت و عرضه نان با کیفیت و سالم تلاش کنند.

رضایی به اهمیت نان در سبد غذایی مردم شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: کیفیت و بهداشت نان مهمترین مطالبه مردم این شهرستان در حوزه آرد و  نان است و به منظور بهبود شرایط واحدهای نانوایی، با واحدهایی که کم‌فروشی یا گران‌فروشی می‌کنند جریمه و کسر سهمیه آرد اعمال می‌شود.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل هر گونه فروش آرد خارج از شبکه توزیع را غیر قانونی اعلام کرد و گفت: هر گونه جابجایی و فروش آرد یارانه‌ای و نیمه یارانه‌ای تخلف صنفی محسوب شده و با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.

وی بر تشدید بازرسی از نانوایی‌ها به منظور کنترل توزیع و مصرف آرد و کیفیت پخت نان تاکید کرد و تصریح کرد: از شهروندان درخواست داریم تا تخلفات حوزه صنفی به خصوص نانوایی‌ها را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید