کد خبر:76748
پ

برگزاری دوره داوری درجه ۳ فوتبال در شهرستان آران و بیدگل

اداره ورزش و جوانان با همکاری هیات فوتبال شهرستان و طی مجوز صادره ازفدراسیون و موافقت هیات فوتبال استان اصفهان با توجه به کمبود داور در شهرستان و نیاز به حضور داوران جوان در برگزاری مسابقات یک دوره داوری فوتبال درجه۳ در شهرستان برگزار نمود

به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل”ای بی نیوز”،اداره ورزش و جوانان با همکاری هیات فوتبال شهرستان و طی مجوز صادره ازفدراسیون به شماره ۲۶۱/۲۲۰۸/۱۳ به تاریخ ۹۳/۰۲/۱۷ و موافقت هیات فوتبال استان اصفهان با توجه به کمبود داور در شهرستان و نیاز به حضور داوران جوان در برگزاری مسابقات یک دوره داوری فوتبال درجه۳ در شهرستان برگزار نمود.

این دوره از روز سه شنبه ۱۱ شهریور ماه الی پنج شنبه ۱۳ شهریور ماه با حضور آقای ایرج نظری مدرس وکارشناس وداوربین المللی وبازنشسته ی فوتبال کشورمان و ۱۶ شرکت کننده(۳ خانم و ۱۳آقا) در دانشگاه پیام نور شهرستان و استادیوم ورزشی مرحوم خوروش برگزار شد.
ممتحن این دور آقای رضا دهقان نماینده فدراسیون فوتبال و مدیر کلاس آقای حبیب اله امینیان از اعضای هیات فوتبال شهرستان بودند.
با تقدیر و تشکر از فدراسیون فوتبال ، هیات فوتبال استان اصفهان ، هیات فوتبال شهرستان آران و بیدگل ، دانشگاه پیام نورآران و بیدگل و شورای شهر اسلامی شهرستان آران و بیدگل که اداره ورزش و جوانان را در برگزاری این دوره یاری رساندند.

کلیدواژه : کد خبر: ۳۱۸۰
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید