کد خبر:199352
پ

حضور هنرمند آران و بیدگلی با «خواب و رؤیا» در «پپنی» ایرلند

نمایشگاه انفرادی محمدرضا شیروانی زاده هنرمند نقاش شهرستان آران و بیدگل در شهر کاوان کشور ایرلند به مدت دو ماه گشایش یافت.

به گزارش آران و بیدگل نیوز، سعید ضابطی از برپایی نمایشگاه انفرادی هنرمند آران و بیدگلی به صورت مجازی با عنوان «خواب و رؤیا» در شهر کاوان کشور ایرلند خبر داد و گفت: نمایشگاه انفرادی آثار هنری «محمدرضا شیروانی زاده» با عنوان «خواب و رؤیا» در شهر کاوان کشور ایرلند برپا شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: در این نمایشگاه، که به دلیل شرایط کرونایی به صورت مجازی به مدت دو ماه تا ۱۵ آبان در «گالری پپنی» کشور ایرلند برپا شده است، ۱۶ اثر طراحی و نقاشی با موضوع خوابها و رؤیاها به سبک اکسپرسیونیسم در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

ضابطی بیان داشت: محمدرضا شیروانی زاده از هنرمندان دانشجوی کارشناسی ارشد نقاشی دانشگاه هنر تهران و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق است که تاکنون سه نمایشگاه انفرادی برگزار کرده و در بیش از ۴۰ نمایشگاه گروهی نقاشی در کشورهای امارات، ترکیه، آلمان، ایتالیا و …  شرکت داشته همچنین آثار این هنرمند در وب سایت های بزرگ هنری و بین المللی در کشورهای کانادا، دانمارک، ایرلند و ایتالیا نیز به معرض نمایش درآمده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی آران و بیدگل ادامه داد: وی همچنین در نمایشگاه های گروهی ایران در گالری های معتبر همچون گالری آ، گالری لاله، گالری صبا و موزه هنرهای معاصر تهران شرکت داشته و در روزنامه های معتبر و رسمی کشور  به نقد و بررسی آثار هنرمندان ایرانی می پردازد.

 ضابطی خاطرنشان کرد: این هنرمند نقاش که از نوابغ هنری هنرمندان تجسمی شهرستان در عرصه ملی و بین المللی است ریشه های هنری خود را مربوط به دوران کودکی زمانی که در کارگاه نقاشی فرش  پدر (عباس شیروانی زاده از هنرمندان طراحی فرش منطقه) سپری کرده است می داند.

یادآور می شود: علاقه مندان برای مشاهده کامل جزییات نمایشگاه می توانند به وب سایت گالری پپنی www.pepneygallery.com و همچنین پیچ اینستاگرام گالری مراجعه کنند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید