کد خبر:200028
پ

خادمیاران رضوی در آران و بیدگل ۲ نو عروس را راهی خانه بخت کردند

 همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب کبری، خادمیاران و یاوران رضوی در آران و بیدگل ۲ نو عروس را راهی خانه بخت کردند.

به گزارش آران و بیدگل نیوز، عباد صالحی، مسئول کانون خدمت رضوی ثامن الحجج (ع) شهرستان آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) در راستای پویش نذر مهربانی، کمک نقدی خادمیاران و یاوران رضوی این کانون و هزینه مراسم چهلم مادر آران و بیدگلی بخشی از جهیزیه ۲ نو عروس نیازمند را با خرید کالای ایرانی هدیه و راهی خانه بخت کرد.

وی با تاکید بر اینکه تمام اقلام خریداری شده برای ۲ نوعروس بنا به توصیه موکد بانیان بویژه خانواده مرحومه افضل استادیان کالای ایرانی بوده است، ادامه داد: خادمیاران و یاوران رضوی با جمع آوری مبلغ چهار میلیون تومان برخی از اقلام مورد نیاز جهیزیه یک نو عروس را به خانواده وی در منطقه یحیی آباد شهرستان آران و بیدگل اهدا کردند.

صالحی افزود: همچنین خانواده مرحومه افضل استادیان نیز هزینه ۶ میلیون تومانی مراسم چهلم مادر خود را به عنوان کمک هزینه جهیزیه به کانون خدمت رضوی ثامن الحجج (ع) شهرستان آران و بیدگل هدیه و یک نو عروس نیازمند دیگر را راهی خانه بخت کردند.

به گفته وی، کانون ثامن الحجج (ع) آران و بیدگل با عضویت چهار خادمیار از برادران و یک نفر از خواهران و ۱۰ یاور رضوی در این شهرستان برای جذب و کمک‌های مردمی و خیران در راستای اجرای پویش‌های کانون های خدمت رضوی و شعار «همه خادم الرضاییم» فعالیت دارد.

 

کلیدواژه : خادمیاران رضوی
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید