کد خبر:193284
پ

درخشش دختران آران و بیدگل در فستیوال فوتبال استان اصفهان

این موفقیت حاصل تلاش، غیرت بازیکنان و حمایت همه اهالی فوتبال بود.

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir )، لعیا سلمانی نایب رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل اظهار کرد:با تلاش و غیرت مثال زدنی بازیکنان و کادر فنی توانستیم قدرت و جایگاه دختران آران و بیدگل را در فوتبال استان اصفهان نشان دهیم.

وی افزود: این موفقیت حاصل کار یک روز و یکسال نیست، بلکه حاصل زحمات تمام مربیان، مدیران، مدارس فوتبال و جوانان این ورزش است که چندین سال خون دل خوردند تا توانستند نشان دهند که می توانند همپای مردان فعالیت کنند.

وی گفت: از تمامی مشوقان و حامیان این تیم به خصوص رئیس اداره ورزش و جوانان آقای فردنژاد، رئیس هیات فوتبال آقای قربانی و کلیه کسانی که با قلم و قدم خود ما را یاری کردند تشکر می کنیم و امیدواریم با کمک هم بتوانیم توان و قدرت دختران آران و بیدگل را در سطح کشور نمایان کنیم.

سلمانی گفت: در پایان از کادر فنی تیم، خانم ها: عبدالقدیری، عرشی و خانم برنا از مربیان خوب سفیدشهر و سرپرست فعال تیم خانم خلیق که در این دوره زحمات زیادی کشیدند تشکر می کنم و جا دارد یادی کنیم از قضاوت خوب داوران خانم این مسابقات: خانم ها نجاتی نژاد و آراندشتی که به گواه کارشناسان با ۸ قضاوت جزو برترین داوران مسابقات شناخته شدند.

شکستن تابوی حضور دختران در فوتبال دختران در سطح استان بزرگترین دستاورد این مسابقات بود و دختران آران و بیدگل یک بار دیگر نشان دادند، ورزش حرفه ای زن و مرد نمی شناسد و در صورت حمایت و سرمایه گذاری شاهد درخشش دختران با استعداد شهرستان در تمام رشته های ورزشی در سطح کشور خواهیم بود.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید