کد خبر:196823
پ

دو فرد ابتلای قطعی به کرونای انگلیسی در منطقه کاشان

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir )، سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی کاشان؛ با بیان اینکه کرونای انگلیسی به کاشان رسید، گفت: دو مورد قطعی مبتلا به کرونای انگلسی شناسایی و هم اکنون در قرنطیه و تحت مراقبت و درمان هستند. دکتر مهدی دلاوری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir )، سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی کاشان؛ با بیان اینکه کرونای انگلیسی به کاشان رسید، گفت: دو مورد قطعی مبتلا به کرونای انگلسی شناسایی و هم اکنون در قرنطیه و تحت مراقبت و درمان هستند.
دکتر مهدی دلاوری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به رهگیری کارشناسان حوزه بهداشت در شهرستان کاشان اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته دو فرد مشکوک به ویروس کرونای جهش یافته در شهرستان کاشان شناسایی و در قرنطینه قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه بر اساس نمونه اخذ شده از این افراد مشخص شد این بیماران به ویروس کرونای انگلیسی مبتلا بودند، افزود: این بیماران همچنان در قرنطینه هستند و تدابیر ویژه در این زمینه برای آنان اتخاذ شده است و تحت مراقبت، درمان و قرنطینه قرار گرفتند.
رئیس مرکز بهداشت و معاون بهداشت دانشگاه در ادامه گفت: این دو فرد مثبت بازرگانانی هستند که از پیرانشهر و اربیل عراق به کاشان آمده و از ابتدای ورود در قرنطینه بوده اند.
دکتر مهدی دلاوری با توجه به ورود کرونای جهش یافته و احتمال در گردش بودن این ویروس در منطقه افزود: با توجه به قدرت سرایت۳۰ تا ۷۰ درصدی این ویروس نسبت به کرونای شایع، ضرورت اهتمام بیشتر به رعایت شیوه نامه های بهداشتی بیش از پیش احساس میشود.
شایان ذکر است مردم و مسؤولین به جهت جلوگیری از ابتلا به این ویروس و موجهای بعدی آن، از ایجاد و حضور در تجمعات پرهیز نموده و حتما فاصله اجتماعی و استفاده از دو ماسک همزمان را فراموش نکنند.
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید