کد خبر:42345
پ

دیدگان قرآن آموزان علی آباد آران وبیدگل به نور قرآن روشن شد

صبح امروز، طی آیین جشن شکرگزاری کسب مهارت خواندن قرآن کریم دیدگان ۲۳ تن از نوآموزان کلاس اولی آموزشگاه شهید میرزایی علی آباد به نور قرآن روشن شد.

به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل”ای بی نیوز”،صبح امروز، طی آیین جشن شکرگزاری کسب مهارت خواندن قرآن کریم دیدگان ۲۳ تن از نوآموزان کلاس اولی آموزشگاه شهید میرزایی علی آباد به نور قرآن روشن شد.
در این آیین معنوی دانش آموزان با تمسک به قرآن،منشا خیر و برکت و سرچشمه حکمت را روی خود جاری ساختند و شروع خواندن این کلام نورانی را جشن گرفتند.
این دانش آموزان با قلوب پاک خود به تلاوت بزرگترین و با ارزش ترین نعمت الهی پرداختندو در برابر خداوند متعال که خود اولین معلم قرآن است، به محتوا و تعالیم عالی رسیدند و بهار دلها و شفای سینه ها و سرچشمه ی علوم را جاری کردند.
نوآموزان قرآنی همچون صدفی پاک و مطهر قرآن را بهترین دوست در زندگی برگزیداند و این حوض کوثر را به دیدگان آرامیدن.
در این مراسم روحانی که سرشار از عطر معنویت و پاکی بود برنامه های متعددی از قبیل تاج گذاری، قرائت آیاتی از قرآن مجید توسط چند نفر از دانش آموزان، سرود قرآنی، اهدای کتاب نورانی قرآن و جوایز ارزنده و برگزاری نماز جماعت  با نیت شکر گزاری توسط کلیه دانش آموزان حاضر در این مراسم در آن فضای ملکوتی برگزار شد.

کلیدواژه : کد خبر: ۵۹۵۲
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید