کد خبر:199686
پ

راه‌اندازی پیاده‌راه گردشگری فرش در آران و بیدگل

فرماندار آران و بیدگل از راه‌اندازی پیاده‌راه گردشگری فرش با مشارکت شهرداری‌های آران و بیدگل و نوش‌آباد و مناطق صنعتی هلال شهر آران و بیدگل و انصار نوش‌آباد خبر داد.

به گزارش آران و بیدگل نیوز، فرماندار آران و بیدگل اظهار داشت: راه‌اندازی پیاده‌راه گردشگری فرش می‌تواند بین مردم و گردشگران و صنعت فرش ماشینی آشتی برقرار کند و به فضای تفریحی و تفرجگاهی شهرستان و اشتغالزایی و درآمدزایی کمک کند.

اسماعیل بایبوردی با بیان اینکه این پیاده‌راه میدان شهیدان صالحی آران و بیدگل را به میدان شهدای نوش‌آباد وصل می کند، افزود: این طرح با مشارکت شهرداری‌های آران و بیدگل و نوش‌آباد و مناطق صنعتی هلال شهر آران و بیدگل و انصار نوش‌آباد ساخته و راه‌اندازی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: این کریدور پیاده‌راهی می‌تواند به فضای تفریحی و تفرجگاهی آران و بیدگل و اشتغالزایی و درآمدزایی این شهرستان کمک کند.

فرماندار آران و بیدگل افزود: گردشگری سالم در اقتصاد و زمینه‌سازی برای تحرک اجتماعی و اقتصادی نقش موثری دارد، از این رو حمایت از گردشگری سالم مبتنی بر تعالیم دینی، اخلاقی و اسلامی می‌تواند به توسعه همه‌جانبه و شتابزای این شهرستان کمک کند.

وی با اشاره به فعالیت اتاق فکر و هیات‌های اندیشه‌ورز آران و بیدگل در راستای توسعه روزافزون این شهرستان گفت: با فعالیت این اتاق‌ها و هیات‌ها در حوزه‌های مختلف گردشگری مذهبی و طبیعت، صنعت فرش ماشینی و دستبافت، نمک و فرآورده‌های معدنی، گل محمدی و گیاهان دارویی، پسته و زعفران می‌توان گام‌های اساسی در توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر این شهرستان برداشت.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید