کد خبر:43669
پ

زنگ مهر در مدارس آران و بیدگل نواخته شد

همزمان با روز اول مهر زنگ بازگشایی مدارس در شهرستان آران و بیدگل نواخته شد.

به گزارش خبرنگار پرتال خبری-تحلیلی آران و بیدگل”ای بی نیوز”مراسم سال تحصیلی جدید امروز چهارشنبه- اول مهر با حضور مسوولان آران و بیدگل به صورت نمادین در مدرسه پسرانه شهید مطهری این شهرستان برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل در این مراسم گفت: وظیفه آموزش و پرورش بعنوان یک نهاد تاثیر گذار در آینده کشور ایجاد و پرورش حس خود باوری در بین دانش آموزان است.

محمد معدندار افزود: آموزش و پرورش در هر منطقه ای برای انجام وظایف اصلی خود نیازمند همکاری همه مسوولان است چراکه این نهاد مهم به دلیل حوزه وسیع خود باید مورد توجه همه ارگان ها باشد.

وی در ادامه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس تصریح کرد: بزرگی و عظمت امروز ایران اسلامی به واسطه ایثارگری ها و از خود گذشتگی های جوانان این مرزوبوم است.معدندار افزود: اگر امروز ایران اسلامی در تمام جهان قابل احترام است و قدرت نفوذ آن در تمامی کشورهای جهان گسترده شده است بواسطه دفاع هشت ساله مقدس است.

وی یادآوری شد: آموزش و پرورش بعنوان نهادی که بیشترین ارتباط را با نسل نوجوان و جوان امروز دارد باید ارزش های والای اسلامی و ملی را که در طول سال های متمادی توسط مردم بدست آمده انتقال دهد.

کلیدواژه : کد خبر: ۵۸۱۵
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید