کد خبر:53488
پ

زیر ذره بین خدا

خاطرات به یاد ماندنی از تجلی عنایات خداوند به انسان های نیکوکار

 در بهشت خانه ای است که آن را خانه خوشحالی نامند وجز کسانی که یتیمان مؤمنان را خوشحال کرده اند در آن وارد نمی شوند.

پیامبر اکرم (ص)

نامه ی یتیم به نیکوکاران(محبتی که به من هدیه می کنید،بادنیایی ثروت بی مهرعوض نخواهم کرد)
نمی دانم چگونه و از کجا شروع کنم پس فقط هر آنچه که در صفحه کاغذ و حوصله شما میگنجد در این نامه جاری می کنم.
درآغاز بگویم که علیرغم اینکه من تا به حال هرگز شما را ندیده ام و هیچ شناختی از ظواهر و خصوصیات اخلاقی شما ندارم  این را می دانم که شما یکی از بهترین بندگان خدا هستید و برای این ادعا دلیل محکمی دارم ، شما آنقدر خوب هستید که خداوند ، روزیِ الهیِ من را با دستان شما برایم می فرستد و حالا من شما را به خاطر سخاوت و حسن نیتی که نسبت به من دارید می ستایم .

آنچه مرا به شما مدیون می سازد نه تنها جنبه ی مادی کمک شما، بلکه از آن پرارزش تر جنبه ی معنوی و مهر و عطوفت زیبای شماست و این مهر و لطف در زندگانی من، وجودم را، گرمی و نشاط می بخشد.( این کمک و مالی را که برای به دست آوردنش زحمت کشیده و شما، بی چشمداشت و سخاوتمندانه به من می بخشید و مرا از کابوس فقر می رهاند)، احساسی است، بی نظیر، که من آن را با دنیایی ثروت بی مهر ، عوض نخواهم کرد.
محبتی که شما به من هدیه می کنید ، سرمایه ای است بی کران که تا زنده ام کفایتم می کند و من در آینده ای نه چندان دور این سرمایه بی پایان آسمانی را به دست انسان های بی پناه خواهم سپرد.

مدیر کمیته امداد اظهار کرد : کمیته امداد خانه ی امید است برای انسان های نیکوکاری که عهد و میثاق خود را با معبود از یاد نبرده اند و همواره کوشیده اند با مهر ورزی، غم جانکاه محرومین را جبران کنند وبی تردید کسانی که این کار را فراموش نکرده اند در نزد خداوند جایگاه رفیعی دارند.
اصغر خادم با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی عملکرد این نهاد و همکاری و همراهی نیکوکاران شهرستان در تمام طرح های مشارکت های مردمی امداد بیان کرد: اغنیا محرومان را در درآمدهای خود شریک می کنند واین از طریق زکات ، صدقه وانفاقات میسر می شود و بایستی از این انسان های شریف تجلیل به عمل آید.

کلیدواژه : کد خبر: ۴۰۷۸
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید