کد خبر:199173
پ
رییس شورای شهر کاشان:

ساداتی‌نژاد قول‌هایش را به مردم کاشان و آران و بیدگل پیگیری می‌کند

رییس شورای اسلامی شهر کاشان گفت: سیدجواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی این مسوولیت را به شرط تداوم پیگیری قول‌هایش به مردم کاشان و آران بیدگل در دوره نمایندگی مجلس پذیرفته است و این وعده را با موافقت رییس جمهوری همچنان پیگیری خواهد کرد.

به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از ایرنا، علی هاشمی طاهری روز یکشنبه در نشست اعضای شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به گلایه برخی از مردم منطقه مبنی بر رها کردن نمایندگی مردم از سوی ساداتی‌نژاد و مشکلات برزمین مانده در کاشان و آران و بیدگل افزود: وزیر جهاد کشاورزی به بنده گفت که وقتی رییس جمهوری پذیرش این مسوولیت را خواستار شد گفتم که چون من نماینده مردم هستم این مسوولیت را به دیگری واگذاری کنید اما با اصرار ایشان به مجلس معرفی شدم.

وی تصریح کرد: نماینده سابق مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی حضور در کابینه دولت سیزدهم را به شرطی قبول کرده که قول‌های داده شده به مردم این ۲ شهرستان را همچنان پیگیری کند و رییس جمهوری نیز این مهم را پذیرفته است.

وی خاطر نشان کرد: ساداتی‌نژاد با رای اعتماد قاطع مجلس راهی وزارت جهاد کشاورزی شد و با توجه به اینکه این وزارت با خورد و خوراک و ارزاق مردم ارتباط دارد و در سال‌های اخیر مشکلات زیادی در این بخش برای مردم ایجاد شده است، برای او آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

ساداتی‌نژاد ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ از سوی آیت‌الله سیدابراهیم رییسی رییس جمهوری به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی دولت سیزدهم برای کسب رای اعتماد نمایندگان به مجلس معرفی و روز سوم شهریور موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مردم در خانه ملت شد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از بررسی برنامه ها و صلاحیت وزیران پیشنهادی، ‌با ۲۵۳ رای موافق، ۲۷ رای مخالف و چهار رای ممتنع با تصدی وزارت جهاد کشاورزی از سوی سیدجواد ساداتی‌نژاد که پیش از این نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس یازدهم بود، موافقت کردند.

رییس شورای اسلامی شهر کاشان در ادامه نشست اعضای این شورا، از مخابرات استان اصفهان، وضعیت پاسخگویی پلیس ۱۱۰ و مرکز ۱۱۸ که به صورت استانی پاسخگوی مردم کاشان هستند، به دلیل آنچه از عهده بر نیامدن مسوولیت با توجه به نداشتن اطلاعات صحیح از این شهرستان انتقاد کرد.

همچنین محمد افشار رییس نظام پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان به همراه چند پرستار به تبیین مشکلات و چالش‌های پیش روی این قشر و حضور ۲ هزار عضو نظام پرستاری که با شیوع کرونا آغاز به کار کردند پرداختند.

در نشست شورای اسلامی شهر کاشان، با حضور محمدرضا قنبری سرپرست و معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی شهرداری، یک طرح درباره پرداخت حقوق کارکنان شهرداری این شهر ارایه شد.

اصلاح حقوق و دستمزد، متعادل سازی حقوق پرسنل شهرداری، مدیریت درآمدها، مدیریت هزینه‌ها و کاهش هزینه شهرداری بابت تأخیر در پرداخت پیمانکاران از مزایای این طرح عنوان شده است.

همچنین رییس اداره کل آموزش و پرورش استثنایی اصفهان دیدگاه‌های خود را درباره رفع معضلات این مدارس به اطلاع اعضای شورا رساند.

محسن الماسی هزینه ایاب و ذهاب مدارس استثنایی کاشان را به خاطر وضعیت خاص دانش آموزان ۵۳۸ میلیون تومان اعلام کرد و از شورای شهر کاشان مساعدت در پرداخت این هزینه را خواستار شد.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید