کد خبر:102527
پ

شایسته سالاری معیار اصلی انتخاب فرماندهان ارتش است

معاون عملیات نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شایسته سالاری معیار اصلی انتخاب فرماندهان یگان های نوین ارتش است.

به گزارش پرتال خبری شهرستان آران و بیدگل “ای بی نیوز” به نقل از ایرنا، سرتیپ دوم ستاد ˈسید علی محرابیˈ روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا مستقر در آران و بیدگل اظهار داشت: یگان های موشکی و نوین ارتش جمهوری اسلامی ایران پشتوانه ای محکم برای کشور و خطری جدی برای کسانی است که فکر تعدی به کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سر می پرورانند.

وی افزود: یگان های نظامی همواره باید بر اساس تهدید جدید دشمن تغییراتی را در تاکتیک ها، روش ها و ادوات خود طرح ریزی کنند.

وی خاطر نشان کرد: گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا مستقر در آران و بیدگل از یگان های خوب و استراتژیک ارتش محسوب می شود و خدمت در آن افتخاری برای هر سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

فرماندار آران و بیدگل نیز در این آیین گفت: اقتدار نیروهای مسلح برخاسته از اقتداری است که شهدا به ما هدیه کرده اند.

ˈروح اله سلگیˈ به مذاکرات ژنو اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از دلایل مهم برتری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این مذاکرات، اقتدار نیروهای مسلح و پشتیبانی آنان از سیاست های کشور است.

فرمانده پیشین گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم گفت: در هر جامعه اقتصاد، سیاست و امنیت ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و همه افراد در هر شغلی می توانند با کمک به برقراری امنیت کشور به اقتصاد و جامعه کمک کند.

سرهنگ ˈمنصور پورجعفریˈ افزود: اطاعت از فرماندهی کل قوا، کسب علم و پیروی از دستورات اسلام و قرآن سه راهکار مهم برای موفقیت هر سرباز نظام اسلامی است.

در این آیین سرهنگ ˈمجتبی مصطفی زادهˈ به عنوان فرمانده جدید گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا مستقر در آران و بیدگل معرفی و از خدمات فرمانده پییشین این یگان تجلیل شد.

کلیدواژه : کد خبر: ۱۵۳۶
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید