کد خبر:193638
پ

شرکت تعاونی فرش دستبافت شهرستان آران و بیدگل با ۳۵۰۰ عضو دارای درآمد سالانه ۸ میلیارد تومان

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان گفت: شرکت تعاونی فرش دستبافت این شهرستان با ۳۵۰۰ عضو دارای درآمد سالانه ۸ میلیارد تومان است.

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir ) به نقل از روابط عمومی فرمانداری، دکتر اسماعیل بایبوردی در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان گفت: شهرستان آران و بیدگل در تقسیم کار استانی و ملی و اقتصاد کلان از جایگاه مناسب و مطلوبی برخوردار است.

وی نقش تعاونی ها را در کسب و کارهای نوین شهرستان آران و بیدگل مهم ارزیابی کرد و افزود: شرکت تعاونی فرش دستبافت این شهرستان با ۳۵۰۰ عضو دارای درآمد سالانه ۸ میلیارد تومان است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به انتخاب شرکت تعاونی صالحات روستای علی آباد بخش مرکزی این شهرستان به عنوان شرکت تعاونی برتر اشاره کرد و گفت: شهرستان آران و بیدگل از قابلیت ها و ظرفیت های توسعه ای خوبی در استان اصفهان و کشور برخوردار است.

وی به پیش بینی اشتغال دو هزار و ۱۹۱ نفر در سال ۱۳۹۷ در شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و افزود: با ثبت اشتغال ۱۵۹۰ نفر و تحقق ۷۳ درصدی اشتغال در این شهرستان گام مهمی در ایجاد اشتغال و کارآفرینی ایجاد شده است.

دکتر بایبوردی اشتغال اتباع خارجه فاقد کارت اشتغال از سوی کارفرمایان شهرستان آران و بیدگل را یک تخلف از سوی کارفرمایان ذکر کرد و افزود: اشتغال اتباع خارجه فاقد کارت اشتغال، جریمه ۲۵۰ هزار تومانی برای هر فرد را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۳۹ نفر از اتباع بیگانه در شهرستان آران و بیدگل از سوی کارفرمایان خویش در سامانه ثبت مشاغل اتباع خارجی ثبت شده اند، گفت: در این خصوص کارفرمایان می توانند به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی در شهرستان آران و بیدگل مراجعه و نسبت به ثبت نام کارگران اتباع خارجی مجاز و غیر مجاز خود اقدام کنند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید