کد خبر:45696
پ

صنعتگر آران و بیدگلی کارفرمای برتر استان اصفهان شد

در پنجمین همایش تجلیل از کارفرمایان نمونه سازمان تأمین اجتماعی از ۴ تن از کارفرمایان نمونه استان اصفهان قدردانی بعمل آمد.

به گزارش پرتال خبری آران و بیدگل، ای بی نیوز، به نقل از  واحد روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان در این گردهمایی که با حضور جمعی از کارفرمایان، تشکلهای کارگری و کارفرمایی، خانه کارگر شورای اسلامی کار، جامعه اسلامی کار، کانونهای بازنشستگی استان، روسای شعب سازمان تأمین اجتماعی و کلیه نمایندگان مردم شهرستان اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شدعلی اصغر دادخواه مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان با مروری بر عملکرد و اقدامات اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت:

چشم انداز و آرمان سازمان تأمین اجتماعی، دستیابی به سازمانی دانش مدار، کارآمد و امانتدار در جهت اعتلای کرامت انسانی و کمک به تحقق عدالت اجتماعی است.

وی افزود: مدیریت تامین اجتماعی استان آمادگی کامل خود را در راستای پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید همچنین دستیابی به اهداف کلان استانی حل مشکلات کارفرمایان و کارآفرینان، کمک به اشتغال زایی و حمایت از تولید ملی اعلام می دارد.

دادخواه رویکرد اصلی سازمان تأمین اجتماعی را برقراری ارتباط دوسویه با شرکای اجتماعی عنوان کرد و گفت: بدون شک حمایت جدی از ساختار تولیدات داخلی کشور با تعاملات دوسویه به ویژه با کارفرمایان امکان پذیر است.

مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان به جمعیت ۶۵ درصدی تحت پوشش تامین اجتماعی اصفهان اشاره کرد و گفت: ۴۳ شعبه مادر، ۲۳ شعبه اقماری، ۱۶ کارگزاری همچنین ۱۱۰۰۰۰۰ نفر بیمه شده، ۲۰۲۰۰۰ مستمریبگیر با تعداد ۱۱۱۰۰۰ واحد کارفرمای فعال در استان اصفهان تحت پوشش این سازمان هستند.

دکتر منصور اعتصامی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی کشور نیز در این گردهمایی طی سخنانی بیان داشت: دولت موظف است برای پرداخت بدهی ۵۵۰ میلیارد تومانی خود به صندوق بین النسلی چاره ای جدی بیندیشد البته با به رسمیت شناختن این صندوق.

وی ادامه داد: ایجاد اعتماد و رضایتمندی، تعهد و پاسخگویی به مردم، سازمان و شرکای اجتماعی نیازمند ترمیم است تا از این طریق سرمایه اجتماعی افول یافته ارتقاء یابد.

دکتراعتصامی اظهار داشت: ضروریست با تغییر رفتار سازمانی و شناخت محیط، سرمایه اجتماعی ازدست رفته برگردد. از طرفی کمیسیون امنیت ملی باید شنونده خوبی باشد، باید تمرین دموکراسی کنیم نه ژست دموکراسی داشته باشیم.

معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی کشور خاطرنشان کرد: باید کارگر در اصل قرار گیرد نه در فرع، برنامه استراتژیکی راهبردی، برنامه سه جانبه گرایی و انسجام سازمانی یک اصل است.

دکتر علی اعتصام پور مدیر درمانتأمین اجتماعی استان اصفهان نیز در این مراسم با اشاره به فعالیتها و اقدامات انجام شده درمانی این سازمان بیان داشت: توسعه منابع انسانی، توسعه تجهیزات پزشکی، ۲۳ هزار مترمربع نوسازی و بازسازی مراکز درمانی در کل استان اصفهان از جمله اقدامات ارزنده ای است که ارائه شده و باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: باید به دور از حاشیه و با اتحاد با یکدیگر به سمت رضایت آحاد جامعه که همان رضایت پروردگار است حرکت کنیم ضمن اینکه نباید از تلاشهای پزشکان نیز غافل شویم.

گفتنی است: در این مراسم باحضور مسئولین و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به کارفرمایان نمونه استان آقایان حاج رضا شبان قمصری آرانی کارفرمای نساجی نگین البرز، مجتبی حسنی سعدی کارفرمای تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، علی حسنی کارفرمای تولید دستمال کاغذی نسترن و محمدرضا پورجم کارفرمای تراشکاری فیض ضمن اهداء تقدیرنامه،هدایایی به رسم یادبود تقدیم گردید.

کلیدواژه : کد خبر: ۵۴۵۹
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید