کد خبر:199477
پ

فضای مجازی فرصت مطلوبی برای توسعه کشور است

امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به ضرورت و اهمیت فضای مجازی در دنیای امروز گفت: فضای مجازی فرصت خوبی برای توسعه کشور است.

به گزارش آران و بیدگل نیوز، حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی در خطبه‌های نمازجمعه آران و بیدگل افزود: ضروری است دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه کشور در این زمینه سواد رسانه ای را آموزش و ترویج دهند، چرا که این مهم لازمه حضور فعال در فضای مجازی است.

وی ادامه داد: دشمنان در فضای مجازی هزاران محتوا و مطلب علیه کشور و انقلاب اسلامی ترویج می‌دهند و در این فضا تولید محتوا و پاسخگویی به شبهه‌ها ضروری است.

امام جمعه آران و بیدگل به شکست‌های پی‌درپی سیاست‌های غرب و آمریکا در جهان و خاورمیانه اشاره کرد و اظهار داشت: اکنون غربی‌ها پس از زیاده‌خواهی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به دنبال جوسازی و توطئه علیه ایران هستند.

وی افزود: سووال اینجاست غربی‌ها که تاکنون به تعهدهای خود عمل نکردند چگونه می‌توانند از ایران در بحث انرژی اتمی زیاده خواهی داشته باشند؟ غربی‌ها و آمریکایی‌ها بدانند که توطئه‌های آنان مانند همیشه خنثی می‌شود و ایران در جهان همچنان سرافراز خواهد بود.

حجت‌الاسلام سلیمانی با اشاره روز سالمندان (نهم مهر) گفت: یکی از رسالت‌های مهم جامعه‌های بشری تکریم سالمندان است که در این بین دولت‌ها باید از این قشر در قالب‌های مختلف حمایت کنند.

وی به سالروز وقف (۱۲ مهر) در ایران اشاره کرد و گفت: توسعه فرهنگ وقف در کشور ضروری است و وظیفه داریم در این زمینه فرهنگ‌سازی کنیم چنانچه شهرستان آران و بیدگل تا کنون پیشتاز وقف و خیر در کشور بوده است.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید