کد خبر:199181
پ
مدیر کلینیک بوعلی آران و بیدگل خبر داد؛

ماهانه ۲ هزار بیمار به کلینیک «بوعلی» آران و بیدگل مراجعه می کنند/ ۹۰ درصد تخفیف در ویزیت بیماران

مدیر کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بوعلی سینا آران و بیدگل گفت: ماهانه ۲ هزار نفر از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بوعلی سینا آران و بیدگل خدمات دریافت می کنند.

به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از شبستان، محبوبه حیدریان گفت: ماهانه ۲ هزار نفر از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی «بوعلی سینا» وابسته به شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل خدمات دریافت می کنند.

 

مدیر کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بوعلی سینا آران و بیدگل افزود:  کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بوعلی سینا از سال ۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اکنون در ۱۳ حوزه و رشته تخصصی و فوق تخصصی به بیماران خدمات پزشکی می دهد.

 

حیدریان در ادامه اظهار داشت: قلب و عروق، اعصاب و روان، زنان و زایمان، داخلی، مغز و اعصاب، پوست و زیبایی، ارتوپدی، طب فیزیکی، جراح عفونی، فیلد چشم، گوش و حلق و بینی، طب فیزیکی، فوق تخصص نوزادان، فوق تخصص گوارش اطفال از جمله حوزه های تخصصی و فوق تخصصی این کلینیک است.

 

مدیر کلینیک بوعلی سینا آران و بیدگل افزود: نوبت دهی این کلینیک تنها به شیوه غیرحضوری از طریق اپلیکیشن نوبت مجازی پذیرش ۲۴، سامانه اینترنتی nobat.kaums.ac.ir و سامانه تلفن گویای ۵۵۷۷۰۰۰۰ میسّر است و برای دریافت نوبت، نیازی به مراجعه حضوری نیست.

 

حیدریان ادامه داد: این کلینیک در میدان ۱۵ خرداد روبروی شهرداری مرکزی آران و بیدگل واقع شده است و از روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب پذیرای مراجعان است.

 

مدیر کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بوعلی سینا آران و بیدگل افزود: با توجه به اینکه خدمات این کلینیک کاملا دولتی است ویزیت بیماران در این کلینیک حدود ۹۰ درصد ارزانتر از مطب پزشکان است.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید