کد خبر:194018
پ

معرفی ۹ واحد تولیدی آران و بیدگل به عنوان صادر کننده برتر استان اصفهان

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir ) به نقل از شبستان، دکتر «اسماعیل بایبوردی» در گفت و گو با خبرنگاران گفت: همایش ملی توسعه صادرات فرش ماشینی با تقدیر از واحدهای صنعتی نمونه کشوری و استانی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به میزبانی اتاق بازرگانی کاشان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir ) به نقل از شبستان، دکتر «اسماعیل بایبوردی» در گفت و گو با خبرنگاران گفت: همایش ملی توسعه صادرات فرش ماشینی با تقدیر از واحدهای صنعتی نمونه کشوری و استانی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به میزبانی اتاق بازرگانی کاشان برگزار شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: در این مراسم از ۹ واحد تولیدی صنعتی شهرستان آران و بیدگل به عنوان صادرکننده نمونه استان اصفهان تجلیل شد.

بایبوردی افزود: کسب یک رتبه صادر کننده ملی، دو صادرکننده ممتاز استانی و ۶ صادر کننده نمونه استانی واحدهای تولیدی فرش ماشینی و صنعت فولاد بیانگر تحقق شعار «رونق تولید» و صادرات غیر نفتی در این شهرستان است.

وی حجم صادرات غیرنفتی این شهرستان در سال گذشته را ۱۵۰ میلیون دلار عنوان کرد و افزود: مردم آران و بیدگل اعتماد به نفس را جایگزین اعتماد به نفت کرده اند و این یکی از مزیت های مردم این خطه کویری و تولیدپایه است./

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید