کد خبر:198121
پ

واکسیناسیون افراد بالای ۷۰ سال در آران و بیدگل آغاز شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل از آغاز واکسیناسیون افراد بالای ۷۰ سال در آران و بیدگل خبر داد.

به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از تسنیم، اعظم باقری، ضمن اشاره به اجرای برنامه واکسیناسیون در شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته ابتدا واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال در دستور کار قرار گرفت و واکسیناسیون جامعه هدف آغاز شد.

وی با بیان اینکه با واکسیناسیون جامعه هدف بالای ۸۰ سال بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته واکسیناسیون افراد ۷۰ سال به بالا نیز در شهرستان آران و بیدگل آغاز شده است، افزود: این گروه سنی از امروز می‌توانند برای انجام واکسیناسیون به محل در نظر گرفته شده مراجعه کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه داوطلبان ۷۰ سال به بالا می‌توانند از ساعت ۱۷ لغایت ۲۱ مراجعه کنند، ابراز داشت: واکسیناسیون این گروه سنی در شهرستان آران و بیدگل در محل تجمیعی واقع در حسینیه سلمقان این شهرستان است و در ساعت یاد شده به محل مذکور مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون در آران و بیدگل بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته انجام می‌شود، گفت: از تمامی شهروندان درخواست داریم تا در محل حضور واکسیناسیون پروتکل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک را رعایت کرده و در اسرع وقت به حسینیه سلمقان مراجعه کنند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید