کد خبر:45592
پ

ورزشکار آران و بیدگلی خردسالترین در مسابقات زورخانه ای کشور

عنوان خردسال ترین شرکت کنندگان در مسابقات ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشوربرای ورزشکار آران و بیدگلی رقم خورد .

به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل، ای بی نیوز، به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل مهراب کتابی به عنوان خردسال ترین شرکت کنندگان در مسابقات ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور معرفی شد.

رقابت ها ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور در رشته های تیمی زورخانه ای، هنرهای فردی، میانداری، مرشدی و کشتی پهلوانی  به همت فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در جهت استعدادیابی و معرفی این ورزش  برگزار شد.
در این مسابقات ورزشکاران زورخانه ای در رده های سنی خردسالان که متولدین سال ۱۳۸۵ به بعد را شامل می شوند در دو روز پنج شنبه و جمعه مورخ ۱۵ و ۱۶ مردادماه با حضور در زورخانه عیاران واقع در استان البرز، مجموعه ورزشی شهید کیان پور رقابتهای جذابی را به نمایش گذاشتند.
این دوره از رقابت ها با حضور ۲۰۰ ورزشکار در قالب ۱۲ تیم از استان کردستان، البز، تهران، فارس، اصفهان، مرکزی، کرمانشاه، قزوین، کرمان، خوزستان، سمنان و مازندران برای کسب عنوان قهرمانی، در رشته های هنرهای فردی، مرشدی، میانداری و تیمی زورخانه ای با ضرب و زنگ مرشد های خردسال وارد گود شدند. و پس از دو روز رقابت سرانجام خردسالان استان کرمان در مجموع توانستند با ۵۲۶ امتیاز بالاتر از سایر حریفان خود بر سکوی نخست این رقابت ها قرار گیرند تیم های کردستان، البرز، مرکزی، اصفهان و تهران نیز پس از کرمان به ترتیب با امتیاز های ۵۰۲، ۵۰۰، ۴۲۳، ۲۳۹ و ۲۰۴ امتیاز در جایگاه های دوم تا ششم این دوره از رقابت ها ایستادند.
شایان ذکر است نفرات برتر (اول تا ششم) به ترتیب در هر رشته به شرح ذیل می باشد.
رشته چرخ تیز: محمد مهدی شوندی (البرز)، علیرضا خنجرلی (فارس)، سجاد مسعودی (مرکزی)، محمدصادق هادیپور (اصفهان)، امیر علی مشرفی (کرمان) و امیر رضا عبدی (مازندران)
رشته چرخ چمنی: محمد مهدی شوندی (البرز)، مهران هادیپور(اصفهان)، سیدمهدی سیدجعفری (کرمان)، سجاد مسعودی (مرکزی)، ایلیا مومنی فولاد (کردستان) و امیر ابوالفضل حاج ملا مجیدی (قزوین)
رشته کباده: علیرضا بهمنی (کرمانشاه)، اهورا شریف پوریان (کردستان)، حسین حسین زاده (خوزستان)، مهراب کتابی (اصفهان- آران و بیدگل)، امیرمهدی حسنی (البرز) و مرتضی چمنی فر (قزوین)
رشته سنگ: علیرضا بهمنی (کرمانشاه)، محمدمهدی طبیعی (فارس)، محمد اسدی (کرمان)، محمدرضا غلام صالحی(خوزستان)، محمدحسین یزدانی (اصفهان) و اهورا شریف پوریان (کردستان)
رشته میانداری انفرادی: محمدمهدی شوندی (البرز)، محمدامین نقی زاده ماهانی (کرمان)، عرشیا آقاحسینی (فارس)، حسین مردانی لنجانی (اصفهان)، سجاد مسعودی (مرکزی) و ایلیا مومنی فولاد (کردستان)
۲ میل بازی: مهران هایپور (اصفهان)، امیر محمد عامری اختیارآبادی (کرمان)، مهرشاد ناصری (کردستان)، صدرا قشقایی (البرز)
۳و۴ میل بازی: حسین مردانی لنجانی (اصفهان)
سه گانه تیمی (شنو و نرمش): استان البرز و استان کردستان
سه گانه تیمی (میل گیری): استان کرمان و استان تهران
سه گانه تیمی (پازدن): استان مرکزی
تیمی زورخانه ای: کرمان (ابراهیم آشورماهانی، سیدمهدی سیدجعفری، محمدامین نقی زاده ماهانی، سیدابوالفضل علیرضایی ماهانی، امیرمحمد عامری اختیارآبادی، امیرحسین مهدویان و امیرحسین نجفی سلمانی )، البرز (محمدی مهدی شوندی، امیرعباس احمدی، فرزان رضایی، صدرا قشقایی، ایلیا بخشنده، علیرضا سلطانی ورنکشی و امیر مهدی حسنی)، کردستان (ایلیا جواهری نفس، ایلیا مومنی فولاد، ماردین نوروزی، امید بهمنی، محسن کماسی، ایلیا مریدی و اهورا شریف پوریان) و مرکزی (سجاد مسعودی، امیرحسین رضایی، امیرعلی حاجیوند، مبین رحمتی، سینا قادسی و معراج الکه ای)
مرشدی: امیرمهدی حسنی (البرز)، معراج الکه ای (مرکزی)، امیرحسین نجفی سلمانی (کرمان)، سیدابوالفضل خلیلی لنجی (اصفهان)، اهورا شریف پوریان (کردستان)
مجموع امتیاز استانها در کلیه رشته ها: کرمان (۵۲۶)، کردستان (۵۰۲)، البرز (۵۰۰)، مرکزی (۴۲۳)، اصفهان (۲۳۹) و تهران (۲۰۴)
گفتنی است در پایان مراسم اهدای جوایز در این رقابتها با اهدای سپاس نامه توسط مسئولین فدراسیون از مهراب کتابی (اصفهان-آران و بیدگل)، علیرضا سلطانی (البرز) و امیررضا خدادوست (خوزستان) به عنوان خردسال ترین شرکت کنندگان در این مسابقات تقدیر به عمل آمد.

کلیدواژه : کد خبر: ۵۴۸۳
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید