کد خبر:68353
پ

پایان اولین جشنواره بهاری والیبال در آران و بیدگل

اولین جشنواره بهاری والیبال پایان یافت

به گزارش خبرنگار پورتال خبری آران و بیدگل “ای بی نیوز”اولین جشنواره بهاری والیبال یادبود مرحوم خیر ارجمند مهندس منصور سحابی در مجموعه ورزشی مادر برگزار شد.

مدرسه والیبال وکانون استعداد یابی شهرستان آران و بیدگل و مجموعه ورزشی مادر با همکاری اداره آموزش و پرورش ، کارشناسی تربیت بدنی آموزش و پرورش ، اداره ورزش و جوانان شهرستان جهت زنده نگاه داشتن یاد و خاطره خیر ارجمند مهندس منصور سحابی اولین جشنواره بهاری والیبال را با حضور مستعدین این رشته حاضر در مدرسه والیبال در قالب ۸ تیم در دو گروه چهار تیمی به صورت دوره ای از ۲ فروردین ماه لغایت ۹ فروردین ماه سال ۹۴ برگزار نمود.

بازیکنان در سطح همتراز و متناسب بر اساس بازی ، قد و…. انتخاب شده بودند و هدف از برگزاری این جشنواره با لابردن انگیزه بازیکنان این رشته و آشنایی کامل با قوانین و مقررات کامل یک بازی رسمی برای حاضرین در این مسابقات بود.

در پایان این دوره از مسابقات از تیمهای برتر این مسابقات، عوامل برگزاری و مدیران و مسئولین این کانون و مجموعه ورزشی مادر، آقای حمید و امیر آرایش از فعالان این کانون  با حضور مسئولین شهرستان تجلیل بعمل آمد .لازم به ذکر است این جشنواره هر سال در ایام نوروز برگزار میگردد.

کلیدواژه : کد خبر: ۴۴۸۵
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید