کد خبر:75636
پ

گرامیداشت روز آتش نشان در پیش دبستانی فردوس آران وبیدگل

مدیریت پیش دبستانی فردوس:باید نسبت به آشنا نمودن کودکان و دادن شناخت کافی از آتش نشانی و موضوعات مرتبط اقدام نمود که با این کار در حد توان خود نقش لازم را در ایمنی و پیشگیری از وقوع خطر برای کودکان ایفا نماییم.

به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل”ای بی نیوز”،مدیریت پیش دبستانی فردوس روز چهارشنبه اظهار کرد:آسیب های غیرعمدی هرساله به مرگ یا معلولیت کودکان بسیاری می انجامد، آسیب هایی که با رعایت نکات ساده ایمنی میتوان بسیاری از آنها را پیشگیری کرد و شرایطی فراهم آورد که کودکان در محیط خانه و خارج از خانه ایمن باشند.
 
 
خانم نبوی زاده افزود:یکی از کارهای مهمی که در این راستا می توان انجام داد نسبت به آشنا نمودن کودکان و دادن شناخت کافی از آتش نشانی و موضوعات مرتبط اقدام نمود که با این کار در حد توان خود نقش لازم را در ایمنی و پیشگیری از وقوع خطر برای کودکان ایفا نماییم.
 
 
ایشان تصریح کرد:در همین راستا به مناسبت روز آتش نشان به بچه های این مرکز ، روش مقابله با آتش سوزی،چگونگی تماس با آتشنشانی و آشنایی با وسایل خاموش کننده جهت بهره برداری و استفاده در مواقع خطر آموزش داده شده و مواد خطرناک که کودکان نباید به آنها دست بزنند معرفی شدند و در این برنامه کودکان،خطرات آتش،کبریت و وسایل برقی و شماره آتش نشانی(۱۲۵) را به خوبی فرا گرفتند.
 
 
لازم به ذکر است در این مراسم با درست نمودن و بر سر نهاندن کلاه های نمادین آتش نشان ضمن گرامی داشتن این روز،نسبت به آشنایی هرچه بیشتر آنها با این حرفه و شغل اقدام شد.
 
 
در پایان بچه ها با دادن شاخه ای گل،قدر شناسی خود را در قبال زحمت آقایان آتش نشان نشان دادند و با جمع خوانی شعر و سرود آتشنشان،سعی کردند مراتب تشکر و قدردانی خود و خانواده هایشان را اعلام نمایند.
 
 
همچنین  مدیریت پیش دبستانی فردوس مراتب سپاس خود را از همکاری و  استقبال مدیران و کارکنان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان به ویژه آقایان آتشنشانی که برای کودکان پیش دبستانی فردوس وقت گذاشتند و آموزشهایی را برای آنها با زبان کودکانه توضیح فرمودند،اعلام نمود.
 

کلیدواژه : کد خبر: ۳۳۶۳
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید