کد خبر:196901
پ

۷۳ کانون فرهنگی با ۲۵ هزار عضو در آران و بیدگل فعالیت می کند

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir ) به نقل از شبستان، سعید ضابطی با تبریک ۱۸ اسفند سالروز تأسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: ۷۳ کانون فرهنگی هنری با ۲۵ هزار نفر عضو در سطح مساجد شهرستان آران و بیدگل به ثبت رسیده است. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir ) به نقل از شبستان، سعید ضابطی با تبریک ۱۸ اسفند سالروز تأسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: ۷۳ کانون فرهنگی هنری با ۲۵ هزار نفر عضو در سطح مساجد شهرستان آران و بیدگل به ثبت رسیده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: از مجموع کانون های مساجد این شهرستان، ۴۵ کانون فرهنگی در شهر آران و بیدگل، ۹ کانون فرهنگی در سفیدشهر، ۱۰ کانون فرهنگی در نوش آباد و ۹ کانون فرهنگی در بخش کویرات است.
ضابطی بیان داشت: اعضای کانون‌ های مساجد تشکیل یافته از اقشار مختلف مردم به ویژه نوجوانان و جوانان است که با مشارکت و همدلی در انجام فعالیت ‌های فرهنگی و هنری و مذهبی گام‌های اساسی و هدفمند در مساجد و حتی محلات برمی دارند.
دبیر شورای فرهنگ عمومی آران و بیدگل اظهار داشت: کانون های فرهنگی هنری این شهرستان ظرفیت های بسیار بالایی برای فعالیت های فرهنگی، مذهبی، هنری و اجتماعی دارند که با کمک هیئت امنای مساجد، در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و تقویت بُعد فرهنگی جامعه، خلاهای فرهنگی را در محلات پوشش می دهند.
ضابطی افزود: کانون های مساجد، در واقع مراکز فرهنگی هنری در خدمت مساجد هستند و جوانان علاقه ‌مند به فرهنگ و هنر را به خود جذب می‌کنند و مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حد توان نهایت همکاری و حمایت را از کانون های فرهنگی هنری مساجد دارد.
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید