کد خبر:197316
پ
دبیر جشنواره به استقبال ظهور خبر داد؛

استقبال ۳ هزار نفری از جشنواره کتابخوانی «به استقبال ظهور» در آران و بیدگل

دبیر جشنواره به استقبال ظهور آران و بیدگل از استقبال سه هزار نفری از دوازدهمین دوره این جشنواره خبر داد و گفت: آخرین مهلت شرکت در این مسابقه تا ۸ فروردین و معرفی برگزیدگان و اهدای جوایزمسابقه صبح روز نیمه شعبان خواهد بود.

به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از شبستان، حسین ناظمی گفت: در فاصله چهار روز مانده تا پایان مهلت شرکت در دوازدهمین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی «به استقبال ظهور» تاکنون سه هزار نفر در این مسابقه فرهنگی مذهبی شرکت کرده اند.

مسئول دبیرخانه جشنواره به استقبال ظهور آران و بیدگل افزود: این دوره از مسابقه همزمان با سالروز ولادت امام علی(ع) در آران و بیدگل آغاز شده است و این مسابقه فرهنگی مذهبی تا پایان روز یک شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد.

ناظمی در ادامه اظهار داشت: منبع این مسابقه، کتاب «حس حضور » تالیف حسن مولایی است که توسط انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) منتشر شده و به ضرورت معرفت شناسی امام زمان(عج) می پردازد.

دبیر جشنواره به استقبال ظهور افزود: علاقه مندان بایستی پاسخ صحیح پرسش های مسابقه را از متن کتاب استخراج کنند و گزینه های صحیح را در قالب یک عدد ۱۰ رقمی به سامانه پیامکی ۶۶۰۰۰۹۹۸۳۷ ارسال کنند.

ناظمی با اشاره به استقبال بیش از ۴ هزار نفری از این مسابقه در سال گذشته افزود: آیین قرعه کشی این دوره از مسابقه کتابخوانی، همراه با جشن بزرگ ولادت حضرت مهدی(عج) صبح روز دوشنبه ۹ فروردین همزمان با نیمه شعبان در آستان مقدس هاشم بن علی (ع) و فاطمه بنت العسکری(س) برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: افرادی که حداقل به ۸ پرسش مسابقه پاسخ صحیح داده باشند در قرعه کشی مسابقه شرکت داده خواهند شد و به نفرات برگزیده به قید قرعه جوایز ارزنده ای همچون کمک هزینه سفر به کربلای معلی و مشهد مقدس اهدا خواهد شد.

ناظمی افزود: هیئت امنای امامزادگان هاشم بن علی(ع) و فاطمه بنت العسکری(س)، هیئت رزمندگان اسلام، اداره تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و امور خیریه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری آران و بیدگل، کانون فرهنگی و مجمع رهروان وصال، نهاد قرآن کریم، شورای هیئات مذهبی، دبیرخانه دائمی آیین ها و همایش های مذهبی و کانون های فرهنگی مساجد شهرستان آران و بیدگل در برگزاری این مسابقه فرهنگی مشارکت دارند.

جهت دریافت فابل مسابقه اینجا و جهت دریافت منبع مسابقه(کتاب حس حضور) اینجا کلیک کنید.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید