کد خبر:200009
پ

تجدید خاطره و یادبود فوتبالی پیشکسوتان فقید آران و بیدگل در دیدار با پیشکسوتان استقلال ایران

عصر جمعه نوزدهم آذرماه ۱۴۰۰ ورزشگاه امیرکبیر نوش آباد میزبان فوتبالیست های قدیمی آران و بیدگل در قالب باشگاه پیشکسوتان آران و بیدگل در مقابل پیشکسوتان استقلال ایران خواهد بود.

به گزارش آران و بیدگل نیوز، هدف زنده کردن یاد و خاطره فوتبالیست های قدیمی و یادبود درگذشتگان فوتبالیست شهرستان آران و بیدگل است.

مهدی ذکاری مسئول باشگاه پیشکسوتان فوتبال آران و بیدگل گفت: در هر گوشه از ورزش باید دنبال زنده نگه داشتن یاد و خاطره قدیمی ها، درگذشتگان و اسطوره های ورزش باشیم و بنده به نوبه خود با کمک دوستانم در باشگاه پیشکسوتان فوتبال آران و بیدگل تصمیم گرفتم با دعوت از تیم قدیمی و با اصالت استقلال ایران بار دیگر نام درگذشتگان و اسطوره های فوتبال آران و بیدگل را زنده کنم و تجدید خاطره خوبی برای خانواده این عزیزان باشد.

وی افزود : در طول سال برای حفظ آمادگی تمرین و مسابقات زیادی با تیم های داخلی و شهرستانها برگزار می کنیم و در مناسبت های خاص از فوتبالی های قدیم و جدید تجلیل می کنیم تا به پویایی تیم و ورزشکاران کمک کنیم.

باشگاه پیشکسوتان آران و بیدگل چند سالی هست به فعالیت مستمر و پویای خود مشغول است و سعی کرده آمادگی خود را برای مسابقات دوستانه و رسمی حفظ کند و با اردوهای برون شهری برای فوتبالی های قدیمی تنوع و شادی به ارمغان آورد.

مسابقه تیم های پیشکسوتان استقلال ایران و باشگاه پیشکسوتان آران و بیدگل عصر جمعه ۱۹ آذر ماه در ورزشگاه بزرگ امیرکبیر شهر نوش آباد برگزار خواهد شد .

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید